• 0210000000
  • info@aghayfrosh.com

۶ ترفند کاربردی برای افزایش فروش در تلگرام

۶ ترفند کاربردی برای افزایش فروش در تلگرام

به گفته دکتر میثم شکری ساز افزایش فروش در تلگرام کار راحتی به حساب می آید. تلگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی بین المللی به حساب می آید. این شبکه به خاطر داشتن امنیت بالا همراه با امکانات گسترده محبوبیت زیادی هم به دست آورده است. به صورت کلی، در حال حاضر کاربران زیادی در تلگرام فعالیت کرده و برخی از آنها نسبت به راه اندازی فروشگاه های اینترنتی هم اقدام کرده اند. بازاریابی با تلگرام کار راحتی نیست. برای اینکه شما بتوانید در محیط تلگرام به خوبی بازاریابی کنید، حتما باید به یک سری نکات خاص توجه داشته باشید. هر کدام از این نکات روند بازاریابی را به نحوی خاص تحت تاثیر خود قرار می دهند. مقاله امروز ما در مورد بازاریابی تلگرامی و چالش های آن می باشد. پس با ما همراه شوید.

بازاریابی با تلگرام

تعریف بازاریابی با تلگرام

از نگاه دکتر میثم شکری ساز قبل از پرداخت به راه های موجود برای افزایش فروش در تلگرام، بیایید تا روند بازاریابی در پلتفرم تلگرام را مورد بررسی قرار دهیم. به صورت کلی، تلگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی میان کاربران ایرانی به حساب می آید که تعداد کاربران آن روز به روز در حال افزایش می باشد. بازاریابی تلگرام، یکی از سریع ترین روش های بازاریابی دیجیتال به حساب می آید که جدا از داشتن مزایای گسترده، سرعت مطلوبی داشته و استفاده از آن روند بازاریابی را به صورت مستقیم تحت تاثیر خود قرار می دهد. با استفاده از پلتفرم تلگرام شما می توانید به چند ده میلیون کاربر ایرانی دسترسی داشته باشید که آماده خرید کالا های شما هستند.

تکنیک های بازاریابی با تلگرام مزایای زیادی را در خود جای داده اند. اولین مزیت مربوط به قابلیت های خود تلگرام می باشد. تلگرام ابزار هایی همچون کانال را در خود جای داده است. با استفاده از کانال های تلگرامی شما به راحتی و بدون مواجه شدن با هیچ مشکل خاصی می توانید روند بازاریابی را طی کنید. جدا از این مسئله، خود تلگرام ابزار تبلیغات رسمی را به همراه دارد. ابزار های تبلیغات رسمی تلگرام با تعرفه ای مناسب خریداری شده و محصولات یا خدمات شرکت شما را به کاربران جهانی معرفی می نمایند. در نهایت تعامل با کاربران در دنیای تلگرام به شدت راحت بوده و هیچ پیچیدگی خاصی را در خود جای نداده است. از همین رو، اگر شما هم به دنبال راه اندازی یک پلتفرم مخصوص خرید و فروش کالا های مختلف هستید، استفاده از تلگرام همواره نتایج مطلوبی را برایتان به همراه خواهد داشت.

بازاریابی تلگرامی

افزایش فروش در تلگرام با استفاده از سئو

حال که مباحث مقدماتی را پشت سر گذاشتیم، بیایید تا به سراغ روند افزایش فروش در تلگرام برویم. به صورت کلی، برای افزایش میزان درآمد از طریق تلگرام یک سری روش های خاص در جلوی پای افراد قرار گرفته است. به گفته دکتر میثم شکری ساز استفاده از سئو یکی از همین روش های محبوب به حساب می آید که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. سئو یا بهینه سازی یک سایت برای موتور های جستجو گر، به فرآیندی گفته می شود که میزان درآمد افراد از یک مجموعه را به صورت مستقیم تحت تاثیر خود قرار می دهد. شاید شما هم از این مسئله با خبر نباشید ولی در پلتفرم تلگرام هم سئو امکان پذیر است ولی نه به شکل رایجی که اکثر افراد با آن آشنایی دارند.

زمانی که شما تبلیغ یا رپورتاژ کانال تلگرامی خود را در اختیار دیگر مراجع تلگرامی و سایر کانال ها یا گروه ها قرار می دهید، در حال سئو هستید. به خاطر داشته باشید که سئو در دنیای تلگرام یک فعالیت حساس به حساب می آید. در صورتی که عنوان، تصویر و توضیحات کانال شما به درستی درج نشده باشند، احتمال اینکه با مشکلات جدی مواجه شوید افزایش پیدا خواهد کرد. پس، برای معرفی کانال به سایر گروه ها یا کانال ها یا کاربران تلگرامی، بهتر است که متون مناسبی را انتخاب نمایید تا در این زمینه با هیچ مشکل خاصی مواجه نشوید.

بازاریابی تلگرامی با بررسی میزان رضایت

یکی از مهم ترین ترفند هایی که روند افزایش فروش در تلگرام را تحت تاثیر خود قرار می دهد مربوط به رضایت مشتریان قبلی است. از نظر دکتر میثم شکری ساز خیلی از کاربران برای خرید از کانال های تلگرامی با ترس تصمیم گیری مواجه می شوند. آنها نگران هستند که فروشگاه هیچوقت کالا های خریداری شده را برایشان ارسال نکند یا اینکه کالا های خریداری شده کیفیت مطلوبی را به همراه نداشته باشند. مدیران یک کانال تلگرامی به راحتی و بدون هیچ مشکل خاصی می توانند این ترس را از بین ببرند. با بررسی میزان رضایت مشتری و درج پیام های مربوط به رضایت مشتریان در کانال تلگرامی، شما به راحتی می توانید میزان بازدهی کانال خود را افزایش دهید. فقط، شما باید از ساخت پیام های رضایت جعلی دوری کنید و پیام های اصلی و واقعی را در کانال خود درج نمایید.

جذب مشتری با ربات های تلگرامی

ربات های تلگرامی و تاثیر آنها بر روی فروش

دیگر ترفندی که شما می توانید آن را برای بازاریابی تلگرامی مورد استفاده قرار دهید مربوط به ربات های تلگرامی می باشد. بازاریابی تلگرامی کار راحتی نیست. ولی استفاده از ربات های مخصوص به شما اجازه می دهد تا فرآیند های فروشگاه خود را خیلی راحت تر مدیریت نمایید. طبق صحبت های دکتر میثم شکری ساز به خاطر داشته باشید که ربات های تلگرامی هم به جلب اعتماد مشتریان کمک می کنند. در ضمن، این ربات ها می توانند میزان تعاملات شما با مشتریان را نیز افزایش دهند. پس، برای بازاریابی با تلگرام بهتر است که یک ربات مخصوص را طراحی کنید و آن را در جهت انجام فعالیت های مختلفی همچون پیگیری درخواست های مشتریان یا ثبت سفارش مورد استفاده قرار دهید.

استفاده از تبلیغات تلگرامی برای افزایش فروش

آیا شما هم به دنبال افزایش فروش مجموعه خود هستید؟ اگر پاسخ بله است، به کار گیری تبلیغات تلگرامی یک راه معتبر به حساب می آید که در جلوی پای شما قرار گرفته است. به صورت کلی، تبلیغات تلگرامی به شما اجازه می دهند تا با تعرفه ای معقولانه نسبت به دریافت بازدهی مطلوبی اقدام نمایید. فقط، به خاطر داشته باشید که استفاده از تبلیغات مخصوص تلگرام باید به صورت اصولی دنبال شود. دنبال کردن این تبلیغات به صورت اصولی همواره نتایج مطلوبی را برای شما به همراه خواهد داشت.

این مطلب ادامه دارد…

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
موسی ظهیری

موسی ظهیری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

سوالی دارید ؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • 0935040548
  • support@example.com
آخرین اخبار