• 0210000000
  • info@aghayfrosh.com

افزایش فروش در دیوار

افزایش فروش در دیوار

بر باور دکتر میثم شکری ساز افزایش فروش در دیوار به یک سری پیش نیاز های خاص وابسته است. کاربران برای اینکه بتوانند به درستی روند درج کالا و فروش آن در مجموعه دیوار را دنبال نمایند، همواره باید به یک سری نکات خاص توجه داشته باشند. شرایط فروش در دیوار همیشه ثابت نیست. گاهی اوقات برای درج آگهی در دیوار، شما باید به زمان، کیفیت تصاویر و توضیحات درج توجه داشته باشید تا در این زمینه با هیچ مشکل خاصی مواجه نشوید. در ضمن، به خاطر داشته باشید که دنبال کردن روند افزایش فروش در مجموعه دیوار گاهی اوقات به یک چالش کلیدی برای فروشگاه های بزرگ تبدیل می شود چرا که مدیریت آگهی ها کار نسبتا دشواری به حساب می آید. امروز ما قصد داریم تا در مورد روند افزایش فروش در دیوار با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

شرایط فروش در دیوار

بررسی شرایط فروش در دیوار

یکی از اولین مسائلی که برای افزایش فروش در دیوار شما باید به آن توجه داشته باشید مربوط به شرایط است. طبق نظر دکتر میثم شکری ساز شرایط فروش در دیوار می تواند نظر مشتریان در مورد محصولات شما و روند خرید را به صورت مستقیم تحت تاثیر خود قرار دهند. کاربران به خرید از هر مجموعه ای علاقه نشان نمی دهند. برای ثبت آگهی در دیوار، شما همواره باید به شرایط این مجموعه توجه کنید. اولین شرط مربوط به انتخاب دسته بندی مناسب است. بیایید فرض کنیم که شما به دنبال درج یک کیس کامپیوتر در وب سایت دیوار هستید. یک کیس کامپیوتری که به صورت کامل بسته شده و فعالیت می کند، نباید در دسته بندی لپ تاپ، قطعات کامپیوتر و تجهیزات جانبی قرار گیرد! شما باید آن را به صورت دقیق در قسمت مخصوص درج کنید.

دیگر مورد از مهم ترین شرایط فروش در دیوار مربوط به توضیحات مناسب می باشد. به گفته دکتر میثم شکری ساز شما باید توضیحات مناسبی را برای کالای خود درج کنید تا در این زمینه با هیچ شکل خاصی مواجه نشوید. به خاطر داشته باشید که فروش در دیوار کار راحتی به حساب می آید. ولی شما باید بتوانید اعتماد مشتریان را جلب کنید و نسبت به ارائه با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار برای آنها اقدام نمایید. در غیر این صورت، باز هم با یک سری چالش های خاص مواجه خواهید شد. بهتر است که توضیحات درست، خلاصه و صادقانه را در آگهی های خود درج کنید. از جمله دیگر شرایط فروش در دیوار می توان به انتخاب عنوان مناسب و ثبت شماره موبایل دقیق اشاره کرد. توجه به همه شرایط فروش در دیوار به شما اجازه می دهد تا در سریع ترین زمان ممکن کالا های خود را بفروشید.

بهترین زمان برای آگهی دیوار

بهترین زمان برای درج آگهی دیوار کدام است؟

دیگر مسئله ای که برای افزایش فروش در دیوار شما باید به آن توجه داشته باشید مربوط به زمان ثبت آگهی می باشد. تا به امروز افراد زیادی از ما سوال پرسیده اند که به صورت دقیق بهترین زمان برای آگهی دیوار کدام است؟ در پاسخ به این سوال، باید بگوییم که روزانه چند ده هزار کالای مختلف در وب سایت دیوار درج شده و تعداد قابل توجهی از آنها هم به سرعت فروش می روند. علت این امر، مربوط به ویژگی های کلیدی مجموعه دیوار و انتخاب زمان مناسب برای درج آگهی می باشد. شما باید بازه های زمانی را برای درج آگهی انتخاب کنید که مشتریان در آن بازه فعال بوده و برای خرید اقدام می نمایند.

از دید دکتر میثم شکری ساز بهترین زمان برای آگهی دیوار، نه تنها به ساعت بازدید بلکه به روز هفته هم بستگی دارد. تا به امروز گزارش های گسترده ای از طریق مجموعه دیوار منتشر شده که در طی آنها افراد در بازه های زمانی مختلف نسبت به درج آگهی اقدام کرده اند. طبق توضیحات مجموعه دیوار، بهترین زمان برای آگهی دیوار روز سه شنبه می باشد. شما می توانید از ساعت ۱۱ تا ۱ ظهر روز سه شنبه نسبت به درج آگهی خود اقدام کنید. در این بازه زمانی کاربران فعالیت بیشتری داشته و شما خیلی راحت تر می توانید نسبت به افزایش میزان فروش خود اقدام نمایید. البته، شما باید به این مسئله هم توجه داشته باشید که مابقی بازه های زمانی هم برای درج آگهی در وب سایت دیوار می توانند گزینه خوبی به حساب بیایند. شما لزوما نباید آگهی خود را در بازه زمانی مذکور درج کنید! اما درج در این زمان می تواند نتایج بهتری را برایتان به همراه داشته باشد.

ثبت آگهی در دیوار

نکات مهم برای ثبت آگهی در دیوار

یک سری نکات مهم دیگر هم وجود دارند که برای افزایش فروش در دیوار مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از همین مباحث پر اهمیتی که روند درج آگهی را تحت تاثیر خود قرار می دهد مربوط به استفاده از تگ های مختلف مجموعه دیوار می باشد. دیوار به شما اجازه می دهد تا به راحتی آگهی خود را در معرض دید کاربران قرار دهید. استفاده از تگ هایی همچون فروش فوری در دیوار به کاربر اجازه می دهد تا خیلی سریع تر با شما تماس بگیرد. البته، به خاطر داشته باشید که استفاده از این تگ ها در همه مواقع نتایج مطلوبی را به همراه ندارد. برای استفاده از تگ های مختلف شما در ابتدا باید به نوع کالای درج شده توجه کنید.

دیگر مسئله ای که برای افزایش فروش در دیوار شما باید به آن توجه کنید مربوط به عنوان جذاب است. طبق صحبت های دکتر میثم شکری ساز درج آگهی در دیوار، زمانی موفقیت آمیز است که شما بتوانید عناوین خوب و مناسبی را برای کالا های خود انتخاب نمایید. خودتان را جای مشتریان قرار دهید. از نظر یک مشتری، چه عنوان محصولی ارزش کلیک کردن دارد؟ اصلا باید عنوان به چه صورت نوشته شود تا سریعا مورد بازدید قرار گیرد. بهتر است که از انتخاب عناوین طولانی و خسته کننده دوری نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

در نهایت، اگر مدت زمان طولانی از درج آگهی گذشته و شما هم به دنبال افزایش فروش در دیوار هستید، می توانید از نردبان داخلی دیوار استفاده نمایید. سرویس نردبان به شما اجازه می دهد تا آگهی های خود را به اول صفحه منتقل کنید و از این طریق نسبت به جلب توجه کاربران اقدام نمایید. توجه به این موارد و ترکیب آنها با انتخاب بهترین زمان درج آگهی به کاربران اجازه می دهد تا محصولات خود را در سریع ترین زمان ممکن در دیوار به فروش برسانند.

این مطلب ادامه دارد…

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۳ رای
موسی ظهیری

موسی ظهیری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

سوالی دارید ؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • 0935040548
  • support@example.com
آخرین اخبار