• 0210000000
  • info@aghayfrosh.com

افزایش فروش محصولات اینترنتی

افزایش فروش محصولات اینترنتی

به گفته دکتر میثم شکری ساز افزایش فروش محصولات اینترنتی با استفاده از تکنیک ‌های متفاوت در کمترین بازه زمانی انجام می‌ گردد. امروزه بسیاری از کسب و کارها به صورت اینترنتی انواع محصولات خود را به مشتریان خود تحویل می ‌دهند. افزایش فروش یکی از مهم‌ ترین دغدغه ‌هایی است که بیشتر فروشگاه‌ ها دارند. شما با استفاده از تکنیک‌ هایی که مربوط به افزایش فروش هستند، می ‌توانید حجم زیادی از محصولات خود را به مشتریان تحویل دهید. اگر می‌ خواهید آموزش فروش اینترنتی را دریافت کنید باید در مورد روش ‌هایی که مربوط به فروش محصولات اینترنتی هستند آگاهی بیشتری به دست آورید. در این مطلب می ‌خواهیم تکنیک‌ های فروش بیشتر محصولات اینترنتی را برای شما توضیح دهیم.

مهمترین روش های افزایش فروش محصولات اینترنتی

 برخی از مهم‌ ترین تکنیک ‌هایی که جهت افزایش فروش محصولات اینترنتی اهمیت دارند و باید به آنها توجه داشته باشید عبارت هستند از :

۱. صادق بودن با مشتری

 یکی از مهم ‌ترین که در تجربیات فروش اینترنتی اهمیت دارد این است که با مشتری خود صادق باشید. بر باور دکتر میثم شکری ساز صادق بودن در فروش محصولات، موفقیت شما را روز به روز افزایش می ‌دهد. بسیاری از کسب و کارها به این مسئله توجه زیادی نشان نمی ‌دهند. در صورتی که شما برای نحوه تبلیغ فروشگاه اینترنتی صادق باشید می ‌توانید اعتماد کاربران خود را جذب کنید. توجه نمایید که کاربران و مشتریان هوشیار هستند و تنها محصولاتی که با کیفیت می ‌باشند را می‌ خرند. بر همین اساس باید عکس دقیق محصولات را در وب سایت فروشگاه قرار دهید تا مشتریان با آگاهی کافی اقدام به خریداری محصول مورد نظر نمایند.

۲. استفاده از افزونه های تبلیغاتی

 به اعتقاد دکتر میثم شکری ساز یکی دیگر از نکاتی که جهت افزایش فروش محصولات اینترنتی اهمیت دارد، استفاده از افزونه‌ های تبلیغاتی می‌ باشد. با استفاده از انواع افزونه‌ هایی که تبلیغاتی هستند کلیک‌ های بیشتری را دریافت می ‌کنید. گوگل به عنوان یکی از مهم‌ ترین مراجع تبلیغات کلیکی شناخته می ‌شود که جایگاه بسیار مناسبی برای انواع تبلیغات شما فراهم می‌ کند. این نمونه روش تبلیغات تاثیر زیادی روی فروش بیشتر کسب و کارهای متفاوت دارد. شما می‌ توانید با استفاده از افزونه ‌های تبلیغاتی، تبلیغات تان را هدفمندتر بسازید.

 افزونه‌ هایی که به شما کمک می‌ کنند فضای زیادی از نتایج موتورهای جستجو را داشته باشید نرخ کلیک بیشتری را برایتان فراهم خواهند کرد. نکاتی که مربوط به آموزش فروش اینترنتی هستند را باید در این مرحله جدی بگیرید. هر یک از افزونه‌ ها به عنوان پکیج پیشنهادی باید در کنار تبلیغات کلیکی قرار بگیرند. با استفاده از آنها هزینه جداگانه ای را نیازی نیست پرداخت کنید. با کمک انواع سیستم‌ ها قادر خواهید بود لینک‌های بیشتری را برای تبلیغات در سایت‌های متفاوت به نمایش بگذارید.

آموزش فروش اینترنتی

۳. افزایش تجربیات فروش اینترنتی با دریافت رضایت کاربران

 از دید دکتر میثم شکری ساز رضایت کاربران و اعتماد مشتریان یکی دیگر از نکاتی است که برای افزایش فروش محصولات اینترنتی اهمیت دارد. شما می ‌توانید رضایت مشتریان را به نمایش بگذارید تا تعداد مشتریان بیشتری را جذب کنید. چنین قابلیتی کمک می‌ کند تا مشتریان رضایتمند به عنوان یکی از بهترین ابزارهایتان جهت افزایش محبوبیت شناخته شوند. متخصصینی که در زمینه بازاریابی فعالیت می‌ کنند معتقد هستند کاربران رضایتمند می ‌توانند از هر ابزار دیگری، فروش شما را بیشتر کنند. بنابراین مطمئن گردید که بهترین استفاده را باید از این افراد ببرید. انتشار رضایتمندی مشتریان در قالب نقد و بررسی میزان فروش شما را چندین برابر خواهد کرد.

۴. استفاده از پیشنهادات لحظه ای و محدود

یکی از مهمترین نکاتی که در افزایش فروش محصولات اینترنتی اهمیت دارد این است که از پیشنهادات محدود و لحظه‌ ای استفاده نمایید. این روش را  به عنوان پیشنهادات اورژانسی معرفی می‌ کنند. در این روش پیشنهادات باید صفحه اول را به گونه ‌ای طراحی کنید که قابل رویت باشد. نیاز است که پیشنهادات لحظه ‌ای را در سرویس‌ های خود به نمایش بگذارید. به عنوان مثال می ‌توانید یکی از محصولات تان را با تخفیف در اول صفحه قرار دهید. مسئله ‌ای که کمک می ‌کند کاربران به خرید محصول بپردازند، احساس اورژانسی بودن آن می ‌باشد. در چنین حالتی شما نیاز است که با قرار دادن یک شمارش معکوس اعلام نمایید که تخفیف شاید به زودی تمام شود. کاربران با مشاهده این اطلاعیه سریعا خرید خود را انجام می ‌دهند.

تجربیات فروش اینترنتی

۵. ارائه تضمین بازگشت محصول برای افزایش فروش محصولات اینترنتی

 از نگاه دکتر میثم شکری ساز در آموزش فروش اینترنتی، تضمین بازگشت وجه بی قید و شرط اهمیت زیادی دارد. اگر شما می‌ خواهید فروش محصولات اینترنتی را چندین برابر کنید باید به مشتریان اطمینان خاطر دهید که در صورت ناراضی بودن محصول را از آنها تحویل می‌ گیرید. بسیاری از کاربران اطلاعی از محصول شما ندارند و همیشه بر این باور هستند که اگر محصول را خریداری کنند و کیفیت مناسبی نداشته باشد باید چه کنند. در صورتی که کیفیت محصول با توضیحات مطابقت داشته باشد مشتری هرگز محصول خریداری شده را باز نمی ‌گرداند. برای مقابله کردن با این مسئله و اطمینان خاطر دادن به مشتریان باید سیستم پشتیبانی حرفه ‌ای را در وب سایت خود قرار دهید.

۶. طیف محصولات مشابه را کاهش دهید

یکی دیگر از نکاتی که جهت افزایش فروش محصولات اینترنتی اهمیت دارد این است که طیف محصولات مشابه را کاهش دهید. ارائه محصولات بیشتر در زمینه‌ های گوناگون به عنوان یکی از روش‌ های افزایش فروش شناخته می ‌شود. در صورتی که محصولات شما شبیه یکدیگر باشند و مدل‌ های زیادی از آنها را در وب سایت قرار دهید نتیجه مناسبی دریافت نمی‌ کنید. اگر شما از یک محصول مدل‌ های زیادی دارید بهتر است که تعداد آنها را کمتر کنید. امکان پیشنهادات تان را باید برای کاربران بیشتر نمایید، ولی محصولات متفاوتی را به آنها ارائه دهید.

۷. افزایش فروش محصولات اینترنتی با پیدا کردن مشتریان هدفمند

 پیدا کردن مشتریان هدفمند یکی دیگر از روش‌ های افزایش فروش محصولات اینترنتی می ‌باشد. بهترین کاری که فروشگاه می ‌تواند انجام دهد این است که با استفاده از روش ‌های گوناگون مشتریان ثابت خود را بیشتر کند. برنامه‌ های اجتماعی مانند فیسبوک، اینستاگرام، تلگرام و … به عنوان بهترین برنامه ‌هایی شناخته می ‌شوند که مشتریان هدفمند شما را چند برابر می‌ کنند. روش کار کردن با سیستم هر یک از این برنامه‌ ها بسیار کاربردی است. شما می ‌توانید مخاطبان خود را در برنامه‌ های اجتماعی افزایش دهید و این مسئله کمک می‌ کند تا میزان فروش محصولات تان چندین برابر شود.

این مطلب ادامه دارد…

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
موسی ظهیری

موسی ظهیری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

سوالی دارید ؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • 0935040548
  • support@example.com
آخرین اخبار