• 0210000000
  • info@aghayfrosh.com

ترفندهای افزایش فروش کفش

ترفندهای افزایش فروش کفش

ترفندهای افزایش فروش کفش بسیار زیاد هستند. از دیدگاه دکتر میثم شکری ساز اگر شما می‌ خواهید فروش محصولات خود را افزایش دهید باید در مورد نکات کلیدی اطلاعات بیشتری به دست آورید. امروزه بسیاری از کسب و کارهایی که در زمینه فروش کفش فعالیت می‌ کنند اطلاعاتی در مورد ترفندهای افزایش فروش ندارند. فروشنده باید با استفاده از راهکارهای گوناگون در مواجه با مشتری، ایده‌ های جدیدی را به کار بگیرد. با استفاده از ایده‌ های جدید در کمترین بازه زمانی فروشنده می‌ تواند سود بیشتری به دست آورد. در این مطلب می‌ خواهیم به شما کمک کنیم تا ترفندهای افزایش فروش را به خوبی بشناسید و با استفاده از این ترفندها در کمترین بازه زمانی سود زیادی کسب نمایید.

مهمترین ترفندهای افزایش فروش کفش

 برخی از مهم ‌ترین ترفندهای افزایش فروش کفش که باید با آنها آشنا باشید عبارت هستند از :

۱. همیشه برای مشتری آغوش باز داشته باشید

 از دیدگاه دکتر میثم شکری ساز از مهم ‌ترین تکنیک ‌های افزایش فروش کفش این است که همیشه برای مشتری آغوش باز داشته باشید. باید به مشتری اجازه دهید هر تعداد کفش را که علاقه دارد امتحان نماید. در این روش باید با مشتری در کمال آرامش برخورد نمایید. در واقع برخی از مشتریان به دلیل وسواسی که دارند می‌ خواهند تعداد زیادی از کفش ‌ها را امتحان کنند. شما به هیچ عنوان نباید خسته شوید و با مشتری تند برخورد نمایید. اجازه دهید مشتری در کمال آرامش انتخاب خود را انجام دهد. اگر مشتری صبر و علاقه شما را مشاهده کند بدون شک علاقه زیادی به خرید پیدا خواهد کرد. بر همین اساس همیشه با آغوش باز از مشتری استقبال نمایید تا بتوانید میزان فروش خود را افزایش دهید.

۲. در برخی از مواقع منتظر شنیدن نه باشید

نکته بعدی که در مورد تکنیک‌ های افزایش فروش کفش اهمیت زیادی دارد این است که همیشه منتظر نه از مشتری باشید.به گفته دکتر میثم شکری ساز بسیاری از افراد از شنیدن نه در هراس هستند. اگر شما از مشتری خود نه بشنوید به هیچ عنوان نباید از فروش منصرف شوید. اجازه دهید مشتریان با خیال آسوده از مغازه شما دیدن نمایند و هر یک از محصولاتی که مایل هستند را بخرند. شما نباید به مشتری اصرار نمایید که از شما خرید کند. مشتریان از بهترین فروشندگانی که دارای عزت نفس هستند استقبال خواهند کرد. افزایش فروش کفش بیشتر نصیب فروشندگانی می‌ شود که عزت نفس دارند و به درستی با مشتری برخورد می‌ کنند.

تکنیک ‌های افزایش فروش کفش

۳. صادق بودن بهترین ترفندهای افزایش فروش کفش

 طبق صحبت های دکتر میثم شکری ساز صادق بودن یکی دیگر از ترفندهای افزایش فروش کفش می ‌باشد. زمانی که مشتری کالای مورد نظر را انتخاب می‌ کند باید نکات منفی و مثبت کفش را برای مشتری توضیح دهید. این مسئله که شما موجب منصرف شدن مشتری نشوید بسیار مهم است. اگر نکات منفی جنس را اعلام نمایید مشتری علاقه زیادی به شما پیدا خواهد کرد. در واقع اگر می‌ خواهید مشتری اعتماد بیشتری به شما داشته باشد باید تمامی مزیت ‌ها و معایبی که مربوط به جنس مورد نظر می ‌باشد را اعلام کنید. شما را در این صورت مشتری به عنوان یک فروشنده ایده‌ آل می‌ شناسد و به دیگران معرفی خواهد کرد. همیشه بهتر است بدانید که راه نجات رستگاری و افزایش فروش، صداقت می ‌باشد. با صداقت می‌ توانید میزان فروش خود را چندین برابر نمایید.

۴. داشتن همه نوع جنس

 از نگاه دکتر میثم شکری ساز داشتن همه نوع جنس یکی دیگر از تکنیک ‌های افزایش فروش کفش می‌ باشد. شما باید کاری کنید تا هر قشری از افراد برای خرید کفش به مغازه تان مراجعه نمایند. در واقع شما نباید تنها اجناس ارزان قیمت را به مشتریان ارائه دهید. این مسئله که تعداد زیادی کفش با قیمت متفاوت در مغازه تان داشته باشید بسیار مهم است. برخی از فروشگاه‌ ها لوکس فروش هستند و قشر ضعیف و متوسط توانایی خرید از این فروشگاه ‌ها را ندارند. اگر می‌ خواهید فروش خود را چندین برابر کنید باید انواع کفش‌ ها با قیمت متفاوت را در فروشگاه به مشتریان ارائه دهید. با استفاده از این اقدام فروش کفش افزایش پیدا می‌ کند. مشتریان با قیمت ‌های متفاوت مایل به خرید کفش هستند. بنابراین باید به بودجه هر یک از مشتریان توجه کنید و انواع کفش‌ هایی که مشتریان آنها را خریداری می‌ کنند در فروشگاه فراهم نمایید.

ترفندهای افزایش فروش

۵. ترفندهای افزایش فروش کفش و استفاده از فضای مجازی

 استفاده کردن از فضای مجازی یکی دیگر از ترفندهای افزایش فروش کفش می ‌باشد. امروزه تبلیغات صحیح اهمیت زیادی برای افزایش فروش خواهد داشت. در واقع راز موفقیت شما در فروش انواع کفش این است که تبلیغات صحیح را به کار بگیرید. از فضای مجازی باید به عنوان یکی از بهترین گزینه ‌ها استفاده بهینه داشته باشید. اینستاگرام به عنوان یکی از بهترین فضاهای مجازی شناخته می‌ شود. شما اگر در این فضا فعالیت کنید فروش کفش را افزایش خواهید داد.

عکس ‌های زیبا و واقعی باید از اجناسی که در فروشگاه تان دارید را در اینستاگرام قرار دهید. مشتریان مجازی با دیدن عکس‌ های زیبا و واقعی جذب خرید کفش از فروشگاه شما می ‌شوند. اگر می‌ توانید بهتر است که امکاناتی مانند خرید پستی را برای مشتری ایجاد نمایید. این کار را انجام دهید تا تعداد مشتریان خود را بیشتر کنید. بسیاری از مشتریان در شهرهای متفاوت از محصولات شما بازدید می‌ کنند و خریدشان را انجام می‌ دهند.

۶. حمایت از کالای ایرانی

 حمایت کردن از کالای ایرانی یکی دیگر از ترفندهای افزایش فروش کفش می ‌باشد. امروزه بسیاری از افراد به دلایل متفاوت توانایی خرید کالاهای خارجی را ندارند. بر همین اساس اگر می ‌خواهید فروش کفش را افزایش دهید باید از کالاهای ایرانی حمایت نمایید. امروزه بسیاری از تولید کنندگانی که ایرانی می ‌باشند باید در بازار دیده شوند و با محصولات خارجی رقابت نمایند. در این راستا نیاز است که شما بخش بیشتر انواع کفش ‌ها را از بین مدل‌ های ایرانی انتخاب کنید. البته این به معنای حذف کردن کالاهای خارجی نمی ‌باشد. در واقع شما کالاهای ایرانی و خارجی را با قیمت متفاوت در فروشگاه خود دارید. بر همین اساس مشتری انواع کالاها را مشاهده می ‌کند و سپس یکی از آنها که با نیازش مطابقت بیشتری دارد را انتخاب می ‌نماید. با انتخاب کردن بهترین کفش بدون شک مشتری از خرید خود رضایت خواهد داشت.

این مطلب ادامه دارد…

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
موسی ظهیری

موسی ظهیری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

Leave an answer

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید ؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • 0935040548
  • support@example.com
آخرین اخبار